قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

کنفرانس بین‌المللی برق علاوه بر پذیرش مقالات، در برگیرنده میزگردهای تخصصی، سمینارهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه جانبی و نمایشگاه کتاب است.

میزگردهای تخصصی

کنفرانس بین‌المللی برق مصمم است که علاوه بر مطرح نمودن موضوعات مهم صنعت برق در قالب محورهای موضوعی مقالات و زیرمجموعه‌های آنها، هر سال به طور ویژه به طرح مباحث جدید که در آینده به عنوان موضوعی قابل بررسی در صنعت برق هستند، بپردازد.

به این ترتیب، مباحث جدید با حضور فعالان صنعت برق توسط نخبگان مطرح می‌شود و توجه مدیران ارشد و صاحبان سرمایه به موضوعاتی که می‌تواند عامل برتری در صحنه رقابت جهانی و رشد و توسعه روزافزون فنی-اقتصادی و صنعتی کشور گردد، جلب خواهد شد.

سمینارهای تخصصی

تمامی شرکت‌ها و مؤسسات صنعتی به ویژه شرکت‌هایی که علاقمند به فعالیت‌های بین‌المللی هستند می‌توانند نتیجه تلاش‌ها، تجارب ارزنده و دستاوردها و محصولات جدید و منحصر به فرد خود را به ویژه در زمینه‌های مرتبط با صنعت برق، در حضور طیف وسیعی از شرکت‌کنندگان کنفرانس ارائه نمایند.

به این منظور، کنفرانس بین‌المللی برق در نظر دارد علاوه بر برپایی نمایشگاه تخصصی فرصت‌هایی را در قالب سمینارهای تخصصی و جلسات پرسش و پاسخ علمی-فنی در اختیار شرکت‌ها و صاحبان صنایع قرار دهد تا ضمن آن در زمانی مناسب و در جمع حضار علاقمند و مدعوین فعالیت‌های خود را شرح دهند و با مشتریان محصولات و خدمات خود تماس مستقیم و پایدار برقرار نمایند.

کارگاه‌های آموزشی

یکی از مهمترین اهداف کنفرانس بین‌المللی برق، فراهم آوردن فرصتی مناسب برای متخصصان صنعت برق، دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی و پژوهشی است تا به معرفی آخرین نتایج و دستاوردهای خود در زمینه‌های مختلف از جمله روش‌های نوین توسعه و فناوری‌های جدید در صنعت برق کشور بپردازند.

از آنجا که بسیاری از موضوعات مهم مورد بحث در این زمینه‌ها در فرصت کوتاه و در قالب مقاله قابل ارائه و معرفی نیستند، در کنار کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی متعددی تشکیل خواهد شد.

نمایشگاه جانبی

به منظور معرفی توان فنی-تخصصی و تولیدی سازمان‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق، نمایشگاه جانبی کنفرانس با حضور تعداد کثیری از شرکت‌ها و مؤسسات برپا خواهد شد.

نمایشگاه در روزهای برگزاری کنفرانس برپا است و توسط مدیران و کارشناسان ارشد صنعت بازدید خواهد شد. نمایشگاه فرصت مناسبی برای مذاکره مستقیم صاحبان صنعت و مدیران شرکت‌ها با مسئولان عالی صنعت برق خواهد بود.

نمایشگاه کتاب

به منظور معرفی کتاب‌های مرتبط با زمینه‌های موضوعی کمیته‌های علمی-تخصصی، نمایشگاه کتاب کنفرانس بین‌المللی برق برگزار می‌گردد. در طول برپایی کنفرانس کلیه متخصصان، استادان، و دانشجویان می‌توانند از این نمایشگاه بازدید نمایند.