قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

در این بخش تمام دستورالعمل‌های مورد نیاز گام به گام در دسترس نویسندگان محترم قرار داده شده‌ است.

خواهشنمد است تنها در صورت نیاز با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایید.

نگارش و ویرایش مقاله

دستورالعمل‌ها و قالب‌های فارسی و انگلیسی مقالات برای راحتی کار و استانداردسازی مجموعه مقالات کنفرانس تهیه و در اختیار نویسندگان محترم قرار داده شده است. استانداردسازی اجزای مقالات به سه دلیل حائز اهمیت است: ۱- راحتی کار هنگام ویرایش مقاله، ۲- یکسان‌سازی ویژگی‌های نگارشی مقالات برای سهولت در انتشار فیزیکی و الکترونیکی، و ۳- ایجاد هماهنگی بین مقالات پذیرفته شده کنفرانس.

دستورالعمل نگارش و ویرایش مقاله براساس دستورالعمل IEEE تهیه شده است. در نسخه فارسی این دستورالعمل از آخرین نکات منتشر شده توسط «فرهنگستان زبان و ادب فارسی» استفاده شده است.

ارسال مقاله

سیستم دبیرخانه کنفرانس (آنلاین) برای ثبت اطلاعات نویسندگان و ارسال مقاله در دسترس است. این سیستم به نویسندگان، داوران، دبیران کمیته‌های علمی، و کارکنان دبیرخانه کنفرانس اجازه می‌دهد تا تمام عملیات و فرآیندهای کنفرانس را در تمام سطوح به صورت آنلاین انجام دهند.

ارسال کتاب

از مولفان، ناشران و حامیان کتاب‌های مرتبط با صنعت برق که پس از مهرماه ۱۳۹۷ منتشر شده‌اند (چاپ اول)، دعوت می‌شود، در نمایشگاه کتاب کنفرانس بین‌المللی برق شرکت کنند.

تهیه پوستر

پس از داوری مقالات، کمیته‌های علمی-تخصصی درباره نحوه ارائه مقالات پذیرفته شده تصمیم‌گیری خواهند کرد. نویسندگان مقالات منتخب برای ارائه به صورت پوستر بایستی پوستر خود را طبق دستورالعمل تهیه کنند و در زمان تعیین شده به دبیرخانه کنفرانس تحویل دهند.

تهیه اسلاید

پس از داوری مقالات، کمیته‌های علمی-تخصصی درباره نحوه ارائه مقالات پذیرفته شده تصمیم‌گیری خواهند کرد. نویسندگان مقالات منتخب برای ارائه به صورت شفاهی بایستی اسلاید خود را طبق دستورالعمل تهیه کنند و در زمان تعیین شده به مسئول تالار نشست‌های علمی تحویل دهند.

تهیه رزومه یک صفحه‌ای

نویسندگان مقالات منتخب برای ارائه پوستر و اسلاید و نیز مؤلفان کتاب‌های برگزیده بایستی رزومه یک صفحه‌ای خود را مطابق دستورالعمل تهیه و در زمان تعیین شدهبه مسئول تالار نشست‌های علمی تحویل دهند. این رزومه برای معرفی کوتاه افراد توسط مسئول سالن یا هیئت رئیسه پیش از شروع ارائه قرائت خواهد شد.

در صورت موافقت «IEEE شاخه ایران» با نمایه شدن مقالات انگلیسی پذیرفته شده در کنفرانس بین‌المللی برق، نویسندگان این مقالات بایستی مراحل ویرایش و ثبت در سیستم IEEE Explore را پیگیری کنند.

بخش سوالات متداول نویسندگان، برای آگاهی و شفاف‌سازی دستورالعمل‌ها و مراحل کاری راه اندازی شده است.