قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

آحرین تغییرات در دستورالعمل ارسال مقاله را از این صفحه پیگیری کنید.

سیستم دبیرخانه کنفرانس (آنلاین) برای ثبت اطلاعات نویسندگان و ارسال مقاله در دسترس است. این سیستم به نویسندگان، داوران، دبیران کمیته‌های علمی، و کارکنان دبیرخانه کنفرانس اجازه می‌دهد تا تمام عملیات و فرآیندهای کنفرانس را در تمام سطوح به صورت آنلاین انجام دهند.

مراحل ارسال مقاله

  1. به وب‌سایت سیستم دبیرخانه کنفرانس (psc-ir.org) مراجعه کنید.
  2. در صورتی که در دوره‌های قبلی کنفرانس شرکت کرده باشید، ممکن است نام کاربری شما (آدرس ایمیل یا کدملی) در سیستم موجود باشد. بنابراین برای ورود به سیستم کافی‌ست بازیابی رمز را انتخاب کنید. در غیر این‌صورت عضویت در سیستم را انتخاب کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارکنان دبیرخانه طی ۴۸ ساعت عضویت شما را تایید می‌کنند.
  3. پس از دریافت رمز ورود، وارد سیستم شوید و در بخش «مقالات من»، مراحل ارسال مقاله را پیگیری کنید.
  4. برای ارسال نسخه نهایی مقاله، با کلیک روی تصویر «مشاهده جزییات داوری» وارد صفحه نتایج داوری مقاله شوید. در پایان پس از کلیک روی «تنظیمات نهایی مقاله»، سایر مراحل را تا جایی که وضعیت به صورت «» مشخص شود، پیگیری کنید.

تذکر: خواهشمند است در صورت قبول شدن مقاله، وارد بخش «مقاله‌های من» در وب‌سایت سیستم دبیرخانه کنفرانس شوید. سپس با کلیک روی تصویر «مشاهده جزییات داوری» وارد صفحه نتایج داوری مقاله شوید. در پایان پس از کلیک روی «تنظیمات نهایی مقاله»، سایر مراحل را پیگیری کنید.

شایان ذکر است که ارسال مقاله به کنفرانس بین‌المللی برق رایگان است.