قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

قابل توجه نویسندگان و علاقمندان به کنفرانس بین‌المللی برق و کنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق

با سلام و احترام
همان گونه که استحضار دارید، از سال گذشته بیماری مرگبار کرونا تمامی فعالیت‌ها را در دنیا تحت تأثیر قرار داده است. کنفرانس‌های علمی نیز مستثنی نیستند. با وجود فعال بودن دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی برق و کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری این کنفرانس‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امکان برگزاری طبق روال سال‌های گذشته وجود ندارد. بنابراین:

  1. وب‌سایت دبیرخانه کنفرانس‌ها تا پایان تیرماه ۱۴۰۰ برای دریافت مقاله باز خواهد بود.
  2. مقالات رسیده همانند سال‌های گذشته برای بررسی و داوری به کمیته‌های علمی ارسال خواهد شد.
  3. برای نویسندگان مقالات قبول شده، گواهی قبولی مقاله در کنفرانس صادر و ارسال خواهد شد.
  4. چنانچه تا دی‌ماه سال جاری، شرایط از نظر بهداشتی عادی شود، برنامه‌ریزی برای برگزاری کنفرانس‌ها و نمایشگاه جنبی آن در سال 1399 انجام و به اطلاع علاقمندان رسانده خواهد شد. در غیر این صورت، انشاالله در آبان سال ۱۴۰۰، سی و پنجمین و سی و ششمین کنفرانس بین‌المللی برق و هشتمین و نهمین کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و نمایشگاه جانبی آن برگزار می‌شود.
  5. کارگاه‌ها و سمینارهای جانبی، از آبان تا پایان سال جاری به تدریج، به صورت مجازی (وبینار) برگزار خواهند شد. برنامه زمانبندی کارگاه‌ها و سمینارهای هر ماه، از طرق وب‌سایت کنفرانس اعلام خواهد شد.

با آرزوی بهبودی برای برای تمام بیماران، امید است هر چه سریع‌تر جهان از کوید 19، پاک شود و شرایط به حالت عادی بازگردد. دبیرخانه کنفرانس همواره آماده دریافت نظرها و پیشنهادهای شما است.

با احترام
دبیر خانه کنفرانس